Free Book PDF Download downl- Book - Free Download Books
Decydująca rozgrywka - Raymond Khoury

Free Book PDF Download Decydująca rozgrywka Ebook

By Raymond Khoury

  • Release Date: 2016-09-21
  • Genre: Mysteries & Thrillers

Description

Free Book PDF Download Decydująca rozgrywka

Żeby pomścić przeszłość, musi zaryzykować przyszłość...
Wybitny naukowiec Dr Ralph Padley jest umierający. Mężczyzna od lat skrywa mroczny sekret, którego wyjawienie może pociągnąć za sobą tragiczne konsekwencje. W obliczu nieuniknionego końca zdaje sobie sprawę, że to ostatnia szansa, by pozwolić prawdzie ujrzeć światło dzienne. Na jego drodze stają jednak bardzo wpływowi ludzie, który nie cofną się przed niczym, aby zamknąć mu usta.
Tymczasem agent specjalny FBI, Sean Reilly, od miesięcy szuka mężczyzny, który porwał jego pięcioletniego syna. Poszukiwany jest jak duch – to urzędnik bez nazwiska i tożsamości, chroniony przez CIA, i, na dodatek, prawdopodobnie powiązany z ojcem Reilly’ego.
Reilly – obserwowany, manipulowany i wrabiany w przestępstwa, których nie popełnił – musi uciekać. Wie, że nie zdoła odkryć prawdy na temat swojej przeszłości, chroniąc rodzinę, którą kocha. Los nie daje mu wyboru – musi zaryzykować wszystko i ujawnić tajemnice, które wstrząsną do głębi całym krajem. Tylko czy zdąży to zrobić, zanim go dopadną?
„Niesamowicie trzymający w napięciu thriller, który wbije cię w fotel… W Decydującej rozgrywce akcja nie zwalnia ani na moment”. BookReporter.com
„Światowej klasy autor rasowych thrillerów”. The Telegraph

You can buy this ebook on Amazon or download free Click Here

Thank you for visiting Iostoconerri.net

Get Decydująca rozgrywka - Raymond Khoury - Book free book pdf download

As you can see, you can download for free as pdf or you can buy it from amazon.

Releated Keyword:


free ebooks Decydująca rozgrywka, free ebook downloads Decydująca rozgrywka, free ebook apk Decydująca rozgrywka, free ebook access Decydująca rozgrywka, free ebook alerts Decydująca rozgrywka, free ebook autism Decydująca rozgrywka, free ebook downloads with no sign ups Decydująca rozgrywka, free ebook dune Decydująca rozgrywkafree ebook english Decydująca rozgrywka, free ebook educated Decydująca rozgrywka, free ebook files Decydująca rozgrywka, free ebook generator Decydująca rozgrywka free best seller books Decydująca rozgrywka, free best seller books download Decydująca rozgrywka, free best seller books to read online Decydująca rozgrywka, free bestseller books online Decydująca rozgrywka, best seller free books Decydująca rozgrywka, best seller free kindle books Decydująca rozgrywka