Free Book PDF Download downl- Book - Free Download Books
Jedna rzecz - Gary Keller & Jay Papasan

Free Book PDF Download Jedna rzecz Ebook

By Gary Keller & Jay Papasan

  • Release Date: 2016-09-27
  • Genre: Business & Personal Finance

Description

Free Book PDF Download Jedna rzecz

Chcesz więcej! Więcej pieniędzy, czasu i satysfakcji z życia.

A zarazem chcesz mniej! Mniej pracy, obowiązków i stresu.

Autorzy z list bestsellerów „New York Timesa” – Gary Keller i Jay Papasan – uczą, w jaki sposób koncepcja JEDNEJ rzeczy może całkowicie zmienić podejście do każdej dziedziny życia, wpłynąć na dokonywane wybory i odnoszone rezultaty.

Czasami twoja JEDNA rzecz będzie pierwszą rzeczą na liście. Czasami – jedyną.

Ale zawsze to właśnie ona przyniesie niezwykłe efekty.

Jaka jest twoja JEDNA rzecz?

W obliczu niepewności, nieprzewidywalności i turbulencji współczesnego świata najtęższe głowy sięgają w życiu i w biznesie po modele oraz strategie, które łączą całościowe i procesowe podejście do rzeczywistości (complexity) z poszukiwaniem prostych i trafnych rozwiązań złożonych problemów (simplicity). W ten sposób rozwija się nowa filozofia, język szkoły życia (simplexity), do której należy ta książka. Jest po prostu świetna. Wprowadzamy ją na listę lektur Akademii Psychologii Przywództwa Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej i Values.

Jacek Santorski, konsultant, dyrektor Akademii i co-chairman Values

Moda na minimalizm trwa. Gary Keller i Jay Papasan, autorzy Jednej rzeczy idą jednak o krok dalej. Zamiast przekonywać nas do pozbywania się kolejnych rzeczy z szaf i kredensów, proponują prawdziwą rewolucję w myśleniu. Sukces polega na robieniu wszystkiego, co właściwe, a nie na robieniu właściwie wszystkiego – piszą. Proponują skupienie się na jednej najważniejszej rzeczy, zamiast wykonywania kilku naraz. Jak jednak wybrać tę jedną jedyną rzecz? O tym też piszą. Przede wszystkim jednak rozgrzeszają tych, którzy nie potrafią i nie chcą być w kilku miejscach w tym samym czasie i łapać kilku srok za ogon! Wielozadaniowość jest passé! Pora w to uwierzyć.

Joanna Olekszyk, „Sens”

You can buy this ebook on Amazon or download free Click Here

Thank you for visiting Iostoconerri.net

Get Jedna rzecz - Gary Keller & Jay Papasan - Book free book pdf download

As you can see, you can download for free as pdf or you can buy it from amazon.

Releated Keyword:


free ebooks Jedna rzecz, free ebook downloads Jedna rzecz, free ebook apk Jedna rzecz, free ebook access Jedna rzecz, free ebook alerts Jedna rzecz, free ebook autism Jedna rzecz, free ebook downloads with no sign ups Jedna rzecz, free ebook dune Jedna rzeczfree ebook english Jedna rzecz, free ebook educated Jedna rzecz, free ebook files Jedna rzecz, free ebook generator Jedna rzecz free best seller books Jedna rzecz, free best seller books download Jedna rzecz, free best seller books to read online Jedna rzecz, free bestseller books online Jedna rzecz, best seller free books Jedna rzecz, best seller free kindle books Jedna rzecz