Free Book PDF Download downl- Book - Free Download Books
Sprint - Jake Knapp

Free Book PDF Download Sprint Ebook

By Jake Knapp

  • Release Date: 2017-03-01
  • Genre: Management & Leadership

Description

Free Book PDF Download Sprint

>> PŘELOŽENO DO 20 JAZYKŮ <<

>> „Pokud chcete rychleji vytvářet lepší produkty, přečtěte si tuto knihu a řiďte se jejími radami.“ << 
— EV WILLIAMS, zakladatel služeb Medium, Blogger a Twitter

Jako podnikatelé, tvůrci či lídři čelíte velkým otázkám: Kam napřít
své úsilí a čím vůbec začít? Jak bude váš nápad vypadat v praxi? Kolik porad a debat je potřeba, než si můžete být jistí, že máte správné řešení? Autoři Sprintu vám nabízí osvědčený postup ověřený na stovkách projektů.

# O KNIZE

Sprint je jedinečný pětidenní proces řešení náročných problémů. Byl původně vyvinut a používán vývojářem Jakem Knappem v nejrůznějších projektech Googlu od vyhledávače přes prohlížeč Chrome až po výzkumnou laboratoř Google X.  Později se ale osvědčil ve více než stovce společností Google Ventures a následně se začal používat ve stovkách dalších společností ve světě i u nás.

Jake Knapp v rámci Google Ventures vytvořil tým s Bradenem Kowitzem a Johnem Zeratskym a dohromady vedli přes stovku sprintů ve firmách specializujících se na mobilní technologie, elektronický obchod, zdravotnictví, finance a další oblasti.

Kniha Sprint je praktickým průvodcem při hledání odpovědí na klíčové podnikatelské otázky. Je určena týmům jakékoli velikosti, od malých podnikatelů, startupů až po podniky ze žebříčku Fortune 100, ale také učitelům nebo neziskovým organizacím. Je pro všechny, kteří před sebou mají velkou příležitost, problém nebo nápad a potřebují odpověď nejlépe ještě dnes.

Kniha se během pár měsíců od svého vydání stala bestsellerem a jednou z nejcitovanějších podnikatelských knih vůbec.

# V KNIZE SE DOZVÍTE

- proč je důležité začít na papíře
- co nejlépe během sprintu obědvat
- proč brainstorming není ideální řešení pro hledání nápadů jak pracovat individuálně a zároveň společně
- proč je dobré ke sprintu přizvat potížistu
- co jsou a k čemu slouží šílené osmičky
- jak vytáhnout důležité postřehy z pouhých pěti zákazníků 

# O AUTORECH
JAKE KNAPP vytvořil proces sprintu používaný v Google Ventures a vedl přes stovku sprintů ve startupech jako Medium, Nest, 23andMe nebo Flatiron Health. Předtím působil jako designér v Googlu, kde řídil sprinty zaměřené na Gmail, Google X nebo Chrome. 

JOHN ZERATSKY pracoval jako designér a autor softwaru pro spotřebitele, podniky i zdravotníky. V roce 2011 se podílel na redesignu YouTube a pomohl vytvořit RSS čtečku FeedBurner, kterou společnost Google v roce 2007 koupila. V Google Ventures pracoval John s více než stovkou firem, mezi nimiž nechyběly Slack, Blue Bottle Coffee, RetailMeNot a Foundation Medicine. Žije v San Francisku. 

BRADEN KOWITZ roku 2009 založil designérský tým investiční společnosti Google Ventures. Spolupracoval s bezmála dvěma sty startupy, kterým prakticky pomáhal s návrhem interakcí s klientem, náborových procesů nebo týmové kultury. Před příchodem do Google Ventures vedl designérské týmy pro řadu služeb Googlu, včetně Gmailu, Google Apps pro firmy, Tabulek nebo Trendů. 

## VÍCE O KNIZE

melvil.cz/kniha-sprint
sprintovani.cz
#sprint

You can buy this ebook on Amazon or download free Click Here

Thank you for visiting Iostoconerri.net

Get Sprint - Jake Knapp - Book free book pdf download

As you can see, you can download for free as pdf or you can buy it from amazon.

Releated Keyword:


free ebooks Sprint, free ebook downloads Sprint, free ebook apk Sprint, free ebook access Sprint, free ebook alerts Sprint, free ebook autism Sprint, free ebook downloads with no sign ups Sprint, free ebook dune Sprintfree ebook english Sprint, free ebook educated Sprint, free ebook files Sprint, free ebook generator Sprint free best seller books Sprint, free best seller books download Sprint, free best seller books to read online Sprint, free bestseller books online Sprint, best seller free books Sprint, best seller free kindle books Sprint