Free Book PDF Download downl- Book - Free Download Books
Koncová hra - Raymond Khoury

Free Book PDF Download Koncová hra Ebook

By Raymond Khoury

  • Release Date: 2016-11-13
  • Genre: Mysteries & Thrillers

Description

Free Book PDF Download Koncová hra

Uznávaný vědec Ralph Padley umírá a ví, že už mu zbývá jen velmi málo času na to, aby světu vyjevil pravdu. Celé roky skrýval výsledky svého lékařského výzkumu, který byl zneužit k velmi špinavým účelům. Pokud Padley promluví, aby ulevil svému svědomí, budou mít oficiální místa vskutku co vysvětlovat. Ale mistři černých operací ze CIA dobře vědí, jak umlčet nepohodlné. A tentokrát pro to udělají naprosto všechno.
Ví to i Padley, a tak začne hledat prostředníka, který by si troufl jít proti tajné službě. Volba padne na Seana Reillyho – jednak proto, že je agentem mocné FBI, jednak proto, že na věci bude mít osobní zájem: konečně bude moci zjistit, jak zemřel jeho otec.
Reilly už dlouho pochybuje, že otec spáchal sebevraždu. A když se mu zároveň nabízí šance dostat se na stopu záhadnému agentu Corriganovi, s nímž má nevyřízené účty z minulosti, neváhá ani na vteřinu. Vrhne se do pátrání po člověku, který dvakrát tragicky zasáhl do jeho rodinného života, ale brzy se sám stává štvancem. Šedé eminence ze zákulisí tajných služeb chtějí, aby jejich činy zůstaly navždy skryty – a jestli je cenou za dosažení tohoto cíle život agenta Reillyho, pak ať Reilly zemře... a nejraději rukou nájemného vraha.

You can buy this ebook on Amazon or download free Click Here

Thank you for visiting Iostoconerri.net

Get Koncová hra - Raymond Khoury - Book free book pdf download

As you can see, you can download for free as pdf or you can buy it from amazon.

Releated Keyword:


free ebooks Koncová hra, free ebook downloads Koncová hra, free ebook apk Koncová hra, free ebook access Koncová hra, free ebook alerts Koncová hra, free ebook autism Koncová hra, free ebook downloads with no sign ups Koncová hra, free ebook dune Koncová hrafree ebook english Koncová hra, free ebook educated Koncová hra, free ebook files Koncová hra, free ebook generator Koncová hra free best seller books Koncová hra, free best seller books download Koncová hra, free best seller books to read online Koncová hra, free bestseller books online Koncová hra, best seller free books Koncová hra, best seller free kindle books Koncová hra